PORTÁL HOSTA

SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME V RESORTU SLUNCE!

Právě jste se ubytovali a hledáte kudy kam? Přesně k tomu slouží náš portál hosta. Zažijte gastronomii, vyzkoušejte služby a poznejte okolí.

Snídaně: 8:00 - 10:00

Check out: 10:00

Gastronomie

Hostům hotelu doporučujeme návštěvu našeho hostince, do kterého je možné si předem koupit polopenzi. V případě, že se vydáte na výlet na našich koloběžkách, doporučujeme návštěvu bistra.

HOSTINEC SLUNCE

Náš hostinec se zaměřuje na lokální gastronomii a jídla připravovaná od základu z čerstvých surovin, které sami pěstujeme.

BISTRO SLUNCE PODVRŠÍ
Street foodové bistro na dosah ruky od našich apartmánů a přímo u cyklostezky spojující Osečnou a Hamr na jezeře.

Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Vyražte na výlet na našich zapůjčených koloběžkách a dopřejte si následně relax v hotelové sauně. Druhý den můžete zase například vyrazit na výlet na nedaleký Ještěd.

KOLOBĚŽKY

Street foodové bistro na dosah ruky od našich apartmánů a přímo u cyklostezky spojující Osečnou a Hamr na jezeře.

WELLNESS

Po náročném dni na koloběžkách, či lyžích, je zapotřebí pořádný relax. V našem hotelovém wellness na Vás čekají celkem 2 sauny a prostorná odpočívárna s osvěžením.

HOTELOVÁ WIFI

Název sítě: Host

Heslo: ResortSlunce24

Okolí

Příroda v okolí resortu skýtá řadu překrásných míst. Ne nadarmo je Podještědí krajinou Karolíny Světlé. Kam se člověk podívá, tam je malebná příroda.

HRAD DĚVÍN

Nad cyklostezkou Ploučnice se tyčí zřícenina hradu Děvín, která je ideální zastávkou na výletě po okolí. Kochejte se krásnou přírodou a vydejte se prozkoumat minulost.

CYKLOSTEZKA PLOUČNICE

Ideální celodení výlet pro rodiny Vám doporučujeme po nově vystavěné cyklostezce Ploučnice, která se line krásnými lesy od našich apartmánů až k Hamerskému jezeru.

CHRÁSTENSKÝ VODOPÁD

V okolí našeho resortu najdete dokonce i vodopád! Vznikl již v 16. století a nachází se pouze 300 metrů od cyklostezky, která spojuje naše Apartmány s Bistrem Hamr.

VYPLŇTE DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI A ZÍSKEJTE SLEVU NA DALŠÍ POBYT!